Kėdės 


Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų
 • 0/5
  Greita peržiūra
  90,82 € Išparduota

  Norfin Lincoln, tai sulankstoma kėdė su reguliuojamu nugarinės dalies kampu. Jos privalumai tie, kad reguliuojamas kojų aukštis su plačiomis atramomis, be to minkšta sritis galvai, yra lengvai surenkama bei transportuojama.

  90,82 €
  Išparduota
 • 0/5
  Greita peržiūra
  45,87 € Yra sandėlyje

  Norfin Verberg NF ALU tai patogi ir kompaktiška, sulankstoma kėdė, tinkama naudojimui tiek laisvalaikiui gamtoje tiek žvejyboje. Sulankstyta užima labai nedaug vietos.

  45,87 €
  Yra sandėlyje
 • 0/5
  Greita peržiūra
  61,45 € Yra sandėlyje

  Norfin Molde NF kėdės konstrukcija pagaminta iš aliuminio, todėl kėdė yra pakankamai lengva, tačiau tvirta. Gali atlaikyti svorį iki 120 kilogramų.

  61,45 €
  Yra sandėlyje
 • 0/5
  Greita peržiūra
  29,35 € Išparduota

  Norfin Rasio NF tai maksimalu komfortą, karštomis vasaros dienomis, užtikrinantis krėslas, kadangi jo atraminė ir sėdimoji dalis pagaminta iš tvirto tinklelio, kurio dėka, oras perpučia kiaurai ir taip mažiau prakaituojama sėdint.

  29,35 €
  Išparduota
 • 0/5
  Greita peržiūra
  57,79 € Išparduota

  Norfin Risor NF tai labai patogi ir funkcionali kėdė. Jos karkasas pagamintas iš tvirto aliuminio rėmo. Dežinėje kėdės pusėjos sumontuotas atlenkiamas staliukas, ant kurio galėsite patogiai pasidėti reikalingus daiktus arba užkandą... Kairėje pusėje kišenėlės telefonui ir kitiems smulkiems daiktams.

  57,79 €
  Išparduota
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų