Atsiskaitymas

Apmokėjimas atsiimant prekę
Pirkėjas, pasirinkęs šį apmokėjimo būdą, už prekę sumoka tada, kai ją atsiima. Pristačius pirkinį DPD kurjeriui ir norint atsiskaytyti kortele, reikia turėti tikslią pinigų sumą. Taip pat prekės pristatymos metu galima atsikaityti ir banko kortele.


Internetinė bankininkystė
Šis metodas – tai išankstinis apmokėjimas, pasinaudojant pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia apmokėjimo forma, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su banku. Mokant už prekes šiuo būdu, pirkėjui elektroninės bankininkystės sistemoje sugeneruojamas mokėjimas pagal jo užsakymą. Atsakomybė už duomenų saugumą tenka bankui, nes visos piniginės operacijos vyksta jo elektroninės bankininkystės sistemoje. Šis mokėjimas dažniausiai naudojamas šalies viduje.

Paysera
Pasirinkus šį mokėjimo būda, panašiai kaip ir pasirinkus internetinės bankininkystės atsiskaitymą, pinigai pervedami į nurodytą sąskaitą. Šio atsiskaitymo būdo privalumas yra tas, jog pinigai suvaikšo kur kas greičiau, to pasekoje mes galime operatyviau išsiųsti užsakymą, o jūs greičiau gayti savo pirkinį.